Grawerowanie laserem

Grawer laserem co2 to bardzo popularny sposób na znakowanie. Precyzja i wysoka jakość, które cechują tą metodę powoduje, że jest ona chętnie wykorzystywana do grawerowania w branży reklamowej. Najczęściej grawerowanym przedmiotem są długopisy wykonane z anodowanego aluminium. Zobacz: grawerowanie długopisów. To bardzo dobre medium, pozwalające na szeroki zasięg i dotarcie do rozmaitych grup potencjalnych klientów. Kilkadziesiąt dostępnych kolorów daje możliwość dopasowania do wybranych barw firmowych. Graweruje się też inne rodzaje długopisów, również z naturalnych materiałów typu bambus, rolowany papier, a także drewniane ołówki.
Popularne jest również nanoszenie logo lub innych treści reklamowych na pendrive, breloki czy podstawki pod telefony. Jednym słowem grawerowanie jest wykorzystywane wszędzie tam, gdzie można umieścić potrzebną treść lub znak firmowy.

Grawerowanie Białystok

Znakomitym nośnikiem reklamowym pod kątem grawerowania są kalendarze i planery. Wielkość graweru i wzór możemy dopasować do potrzeb. Niezaprzeczalnym atutem jest możliwość oznakowania nawet jednego egzemplarza kalendarza, choć jego cena będzie wyższa niż cena jednostkowa kilkudziesięciu sztuk.

Zobacz również: Grawerowanie – Białystok