Jak zamówić pieczątkę?

Pieczątki Białystok – Zastanawiasz się jak najszybciej zamówić i odebrać pieczątkę? Zapoznaj się z poniższymi informacjami.

R

Wybór automatu oraz ustalenie szczegółów realizacji

W pierwszej kolejności dobieramy wielkość oraz rodzaj automatu pieczątki. Jest to uzależnione od ilości tekstu oraz wymaganej wielkości całej pieczątki.

R

Wybór sposobu opłaty zlecenia

Klient ma do wyboru następujące sposoby opłaty zlecenia:

  • na miejscu: gotówka bądź karta
  • zdalnie: przelew lub BLIK

Jeżeli zlecenie ma być zrealizowane w trybie ekspresowym bez wizyty w naszym biurze, to najszybszą formą będzie wpłata BLIK na nr telefonu bądź przelew natychmiastowy. W przypadku przelewu tradycyjnego, momentem wyznaczającym rozpoczęcie zlecenia będzie zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie bankowym.

R

Przesłanie bądź przekazanie danych do pieczątki

W kolejnym kroku Klient przekazuje dane, które mają się znaleźć na pieczątce. W przypadku pieczątki firmowej jest to zazwyczaj: nazwa firmy, imię i nazwisko, adres (ulica, nr budynku i lokalu, kod pocztowy oraz nazwa miejscowości bądź miasta), numer NIP, REGON oraz ewentualnie nr telefonu, adres poczty elektronicznej lub też strony internetowej.

R

Wybór koloru automatu oraz koloru tuszu

W zależności od rodzaju automatu stemplarskiego dostępność kolorów bywa różna. Zwykle są to kolory: czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy i w niektórych modelach kolory neonowe. Podstawowe kolory tuszu to czarny, niebieski, czerwony oraz zielony.

R

Przygotowanie wzoru pieczątki

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji przystępujemy do wykonania wzoru pieczątki. Wysyłamy go do sprawdzenia na adres e-mail bądź MMS’em na numer telefonu. Po akceptacji bądź poprawkach i zatwierdzeniu wzoru pieczątki, przystępujemy do dalszej realizacji.

R

Wykonanie pieczątki

Po akceptacji pieczątki przystępujemy do wykonania stempla, a następnie do jego montażu w automacie stemplarskim.

R

Odbiór pieczątki

Po wykonaniu pieczątki testujemy odbicie stempla. Pieczątka gotowa jest do odbioru.